×
Ürünler Sepete Eklendi
www.dagcidogal.com

  Pestil

  Filtreleme

  0 adet ürün mevcut.
  Kategoriye ait ürün bulunamadı.

  Lezzetli üzüm pestili, kayısı pestili, dut pestili, incir pestili, yaban mersini pestili, elma pestili ve armut pestili gibi çeşitlerimizle doğal ve sağlıklı tatları sofralarınıza taşıyoruz. Nar pestili ile tatlı bir tat deneyimi yaşarken, antep fıstıklı lüks sucuk, Maraş cevizli sucuk, şeffaf sucuk ve Gümüşhane köme sucuk gibi çeşitlerimizle geleneksel lezzetleri sunuyoruz.

  Misafirleriniz için özel bir atıştırmalık arıyorsanız, kelebek cevizli sucuk ve cevizli pestil harika bir seçenektir. Lezzetli bir tatlı tercihi olarak pestil erik ekşisi, fındıklı pestil ve kadayıflı pestil bulabilirsiniz. Ayrıca, fındıklı kadayıflı pestil sarma, muska pestil ve ballı fındıklı muska pestil gibi farklı dokuları deneyimleyebilirsiniz.

  Sofralarınıza renk katmak ve misafirlerinizi şaşırtmak için pestil muska ve bol antep fıstıklı pestil gibi özel ürünlerimiz bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz, doğal ve taze malzemelerden üretilmiştir ve en yüksek kalite standartlarını karşılar. Sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklar arayanlar için ideal bir seçimdir.

  Sepet (

  0

  )
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
  Alışveriş Yap