×
Ürünler Sepete Eklendi
www.dagcidogal.com

  Hakkımızda

  DAĞCI ŞİFALI BİTKİLER

  2001 yılında Esenyurt’ta, 35 m2’lik mütevazı bir dükkânda, Yöresel Ürünler, Şifalı Bitkiler, Kuruyemiş, Baharat alanlarında faaliyete başlayan ilk firma olan işletmemiz, kurucumuz Kemal Günhan liderliğinde, ilkelerinden ödün vermeden 20 yılı geride bırakarak bugün itibarıyla 250m2’lik işletmede modern sunum teknikleriyle müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

  Sektörün önde gelen meslek örgütlerinin kurucusu veya üyesi olan firmamız, 2002 yılında Dağcı Şifalı Bitkiler, Yöresel ürünler markasını tescil ettirerek sağlıklı beslenmek amacıyla doğal ve katkısız ürün arayan müşterilerine, yöresel ürünler başta olmak üzere doğada ne varsa; yasal mevzuatlara uyarak, hijyenik ortamlarda üretip paketleyerek, kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı teslim anlayışı ile sunmaya ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam etmiştir. Firmamız aynı zamanda Doğal Hekim, Hekimden, Bitkiline, Bitkisel Haber, Toprak Ekoloji gibi birçok marka tesciline sahiptir.

  2010-2011 yıllarında şubeleşme faaliyetlerini yürüten firmamız, 2016 yılı itibarıyla Tarım Müdürlüğü, Sağlık Bakanlığı gibi kamu kurumlarının alanda öngördüğü bütün hizmet standartlarını karşılayarak gerekli yetki ve uygunluk belgelerini, izinlerini alarak standartlarını yükselterek yoluna devam etmiştir.

  Şirketimiz bugün itibarıyla kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atmış, yönetişim kavramını hayata geçirerek yönetim kurulunu genişletmiş ve çağımızın gereklerinden biri olan e-ticaret platformunda www.dogadanevarsa.com ismiyle hizmet sunmaya başlamıştır.

  2021 yılı itibarıyla binlerce çeşit ürün çeşitliliği ile sektör lideri olan www.dogadanevarsa.com markamızla kaliteli, taze, sağlıklı, uygun fiyatlı doğal ürünleri, hızlı teslim ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle birleştirerek sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.

  MİSYONUMUZ

  Bizler, sağlıklı beslenmek amacıyla doğal ve katkısız ürün arayan müşterilerimiz, şimdiki ve gelecek nesillerimiz için 20 yıllık tecrübemiz ile yöresel ürünler başta olmak üzere doğada ne varsa; yasal mevzuatlara uyarak, hijyenik ortamlarda üretip paketleyerek, kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı teslim anlayışı ile sunmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak için varız.


  Sepet (

  0

  )
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
  Eğer bir ürün satın almak istiyorsanız almak istediğiniz ürünün sayfasına gidiniz.
  Alışveriş Yap